Ulus Beko Klima Servisi

ULUS BEKO KLİMA SERVİSİ

MONTAJ BAKIM TAMİR SERVİSİ

33 Yaz ve kış aylarında kullanım kolaylığı ile tercih edilen klimalar, periyodik bakım isteyen ürünler arasında bulunmaktadır. Periyodik bakımın yanı sıra arıza durumlarında başvurabileceğiniz güvenli bir teknik servise ulaşmanız gerekmektedir. Böyle durumlarda size en kısa sürede en köklü çözümü sunan Ulus Beko Klima Servisi güvenle başvurabileceğiniz bir servistir.

Alanında uzman personelleri ve titiz şekilde tamamladığı klima bakım ve onarım işlemleri ile servis, her zaman sizlere yardım için beklemektedir. İç ve dış ünite, fan, gövde ve toz filtresi gibi pek çok klima aksamının temizliğini yapan servis, bu işlemleri gerçekleştirirken özel üretilmiş alet ve solüsyonlar kullanmaktadır. Tüm işlemin bitmesinin ardından genel kontrol sağlanarak klimanız size teslim edilmektedir.

Her yıl düzenli yaptırdığınız bakımlar sayesinde klimanız, size ekstra masraflar çıkarmayacaktır. Eğitimli ve tecrübeli teknik elemanları sayesinde Ulus Beko Klima Servisi, klima arıza ve bakım çalışmasını oldukça kısa sürede ve köklü bir şekilde gerçekleştirmektedir .0 müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışan servis, kaliteli çalışmalarını uygun fiyatlarla sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir