Elvankent Beko Klima Servisi

ELVANKENT BEKO KLİMA SERVİSİ

MONTAJ BAKIM TAMİR SERVİSİ

33Yaz ve kış aylarının vazgeçilmezleri hem ısınma hem de soğutma alanında kullanılan klimaların günlük hayatımızda önemi oldukça fazladır. Klimalardan daha fazla verim almak için bakım ve onarımlarının düzenli yapılması gerekmektedir. Elvankent beko klima servisi olarak tüm klimaların bakım onarım ve aktarım işlerinde servis hizmeti sunmaktayız.

Geniş refah ofisimizle ve uzman teknik kadromuzla elit hizmetin tek adresiyiz. Elvankent beko klima servisi olarak temsil ettiğimiz dünya lideri Beko markasını Ankara ve civarında en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Klima bakım onarım ve aktarımı konusunda ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz çağrı merkezimiz üzerinden firmamıza ulaşmaları durumunda en hızlı şekilde ilgili adrese ekibimiz yol almaktadır.

Daha destek ekibimizde bulunan donanımlı arıza bakım ürünleri ile eğer arızalar yerinde yapılma imkânı varsa yerinde, yoksa eğer klima olduğu yerden alınıp servis merkezimize getirilmektedir.

Gerekli arıza işlemleri bittikten sonra uygulama testinden geçirilip müşterimize sağlam ve garantili bir şekilde montajı yapılarak teslim edilir. Mamak Beko klima servisi olarak yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır diyerek tüm müşterilerimizi servis merkezimize beklemekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir