Kızılay Beko Klima Servisi

KIZILAY BEKO KLİMA SERVİSİ

BAKIM MONTAJ VE TAMİR SERVİSİ

418-44-00İlla ki aldığımız ve bir dönem kullandığımız elektrikli ev ve iş yeri aletleri bir şekilde hata verir. Bu gayet olağan bir durumdur. Kullanmaya bağlı olarak mutlaka elektrikli aletin ömrü azalacaktır. Bu azaltmayı en aza indirebilmek için yapmamız gereken belirli dönemlerde düzenli bakım yaptırmaktır. Bu şekilde elektrikli aletimizin ömrü uzayacaktır.

Bu makale de ele aldığımız elektrikli alet artık hem yaz hem kış aylarında kullanabildiğimiz klimadır. Yazın serinlemek kışın ise ısınmak için kullandığımız bu elektrikli alette her hangi bir sorun çıktığı zaman tek telefonla yapacağınız arama da Kızılay Beko Klima Servisi evinize kadar gelmektedir. Bu serviste çalışan uzman ve profesyonel servis elemanlarının tek hedefi müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Üstelik yaptırdığınız bu bakım ya da hizmetten sonra Kızılay Beko Klima Servisi adına sizlere 1 yıllık garanti daha veriliyor. Klimanıza yılda bir kere bakım yaptırmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde klimanızın hem ömrünü uzatır, hem tasarruf eder hem de sürekli cihaz değiştirmek ya da tamiriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Her şey müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yapılmaktadır. Her şey sizin için!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir