Ümitköy Beko Klima Servisi

ÜMİTKÖY BEKO KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM TAMİR VE MONTAJ SERVİSİ

418-44-00Klimalar özellikle de yazları birçok insanın adeta her ne kadar kurtarıcısı olsa da genel olarak son derece hassas cihazlar oldukları için bu noktada birçok değişik sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada özellikle de birçok değişik iç kısım temizlikleri mutlak suret ile yapılmalıdır. Bunun için de Ümitköy Beko Klima Servisi ile çok kısa bir süre içerisinde her türlü klima bakım ve tamiratı bu alandaki uzman bir kadro ile çözülmektedir. Birçok değişik polen ya da toz temizliği kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Aynı zamanda filtre için genel olarak oldukça kirlenir ve işlem hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılır. Elbette fan, her hangi bir klima adına en önemli parçalardan biridir ve bunun için de fan sıkışması surunu kusursuz bir hizmet ışığı altında tamamlanır.

Bu ve bunlar gibi daha birçok farklı sorun Ümitköy Beko Klima Servisi bünyesindeki kaliteli ve bu alandan sertifika sahibi çalışanlar eşliğinde her türlü sorun düzeltilmektedir. Eğer istenir ise yerinde bakım hizmeti de bu kaliteli firma bünyesinde verilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir