Bağlıca Beko Klima Servisi

BAĞLICA BEKO KLİMA SERVİSİ

TAMİR BAKIM MONTAJ SERVİSİ

33Klimalarda genel itibariyle yaşanan problemler klimanın soğutmama-ısıtmama durumu, klimadan gelen su, klimanın kumada problemi ve gaz şarjında yaşanan teknik arızalar olarak bilinir. Özellikle bilindiği üzere klima kullanımı sağlık üzerindeki etkilerinden dolayı daha dikkatli kullanılması ve bakımının düzenli şekilde yapılması gereken cihazlardandır.

Sizi endişeye düşürmeden klimanızdaki arızanın en kısa zamanda giderilmesi, sıcak ve soğuk hava değişimlerinde oldukça önemli bir hal alıyor. Bu nedenle yaşanan ve belki küçük olarak görülen problemlerin daha büyük sıkıntılara yol açmasını istemeyiz.

Beko marka klimalarınızda yaşadığınız herhangi bir sorunda Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bağlıca Beko klima servisi hizmetimizde profesyonel teknik ekibimizle birlikte devam etmektedir. Gerçekleştirilen yeni proje düzenlemeleri ile tüketici memnuniyetini her zaman göz önüne alarak, hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Montajından, tamiratına kadar klimanızla ilgili a’dan z’ye tüm işlemleri kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.

           Bağlıca Beko klima servisi olarak tamir-onarım esnasında gerektiği takdirde bütün parça ve araç değişimini orijinaliyle gerçekleştirerek hem sağlığınız hem de rahatınız için en güvenilir sistemle, en uygun fiyat aralığında işlem yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir