Eryaman Beko Klima Servisi

ERYAMAN BEKO KLİMA SERVİSİ

BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

33Dünya standartlarında ürünler üreten beko markası her zaman ürettiği ürünlerle en çok tercih edilen beyaz eşya ve klima markası olmaktadır. Satış sonrasında da Eryaman beko klima servisi olarak son derece hızlı teknik servis hizmetleri vererek gerek kurulum ve montajda gerekse de bakım ve onarımlarda her zaman müşterilerimize gereken desteği sunuyoruz.

Beko servisleri her zaman bırakılan arıza kayıtlarını en hızlı şekillerde değerlendiriyor ve son derece hızlı bir şekilde personellerinin bu konuya müdahale etmelerini sağlıyor. Yaşadığınız tüm donanımla ilgili sorunlarda Eryaman beko klima servisi son derece kaliteli bir hizmet ağı ile hizmet vermektedir. Kaliteli servis hizmeti konusunda oldukça iddialı olan firmamız son derece titiz çalışmaktadır.

Yaşadığınız tüm klima sorunlarında öncelikle sorunu yerinde çözmeye çalışan ekiplerimiz çözemedikleri sorunlar karşısında ürünü alarak atölyelerimizde daha detaylı bir tamirattan geçirmektedirler. Sorun algılandığında öncelikle müşterilerimizden gereken onayları alıyor ve bu onaylar doğrultusunda bakım ve onarımı gerçekleştiriyor. Yıllık klima temizliklerini de yapan elemanlarımız biriken toz tabakalarını temizleyerek klimanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir