Dikmen Beko Klima Servisi

DİKMEN BEKO KLİMA SERVİSİ

KLİMA TAMİR MONTAJ VE BAKIM SERVİSİ

418-44-00Dikmen Beko klima servisi olarak yıllardır, Ankara Dikmen ve çevre semtlerde Beko markalı klimaların bakım onarım ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Klima bakımlarının periyodik aralıklarla düzenli yapılması performansı açısından çok önemlidir. Bakımı yapılmayan klimalar bir süre sonra insan sağlığını olumsuz yönde etkileyerek, ölümcül hastalıklara neden olmaktadır. Bu yüzden klimaları bakımının düzenli olarak yapılması, insan sağlığı açısından çok önemlidir.

Dikmen Beko klima servisi olarak klimaların servis sürecinde uzman teknik ekiplerimiz, filtre temizliği, toz, polen temizliği, fan sıkışması ve benzerin sorunlarının giderilesinden tutup yıllık bakımına kadar profesyonel çözümler sunmaktadır. Klimaların içinde yer alan akşamları deformasyona uğrayan yedek parçalar orijinal parçaları ile değiştirilmektedir.

Ayrıca klimaların bakım ve onarımı kadar montajı da çok önemlidir. Yanlış montaj edilen klimalar verimli çalışmaz.

Eğitimli personellerimiz tarafından ev ve işyerlerindeki klimaların doğru yerlerin tespit edilerek, kısa zamanda montajını yapılmaktadır. Dikmen Beko klima servisi bünyesinde çalışan teknik elemanlarımız kendi alanında kaliteli eğitim almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Dikme Beko klima servisi olarak uzman kadromuzla; klima montaj bakım ve onarım hizmetinde; beklentinizden daha fazlasını karşılamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir