Çukurambar Beko Klima Servisi

ÇUKURAMBAR BEKO KLİMA SERVİSİ

KLİMA TAMİR BAKIM MONTAJ SERVİSİ

13Klimalar tüm teknolojik aletler gibi belirli zamanlarda bakıma gerek duyabilirler veya arızalanabilirler. Bundan dolayı bu ürünlere sahip olan kişiler zorluk çekmektedir. Fakat Beko firması müşterilerinin zorluk çekmesini engellemek için belirli yerlere servis kurmuştur. Çukurambar Beko Klima Servisi de bunlardan birisidir. Bu servis klimaların arızasını yaptığı gibi belirli aralıklarda kontrollerini de yapmaktadır.

 

Klimalar özellikle yaz aylarında çok fazla kullanılmaktadır. Bundan dolayı yetkili servis elemanlarımız kıştan yaza geçiş döneminde çok yoğun çalışarak işlerini yapmakta ve sizlere yardımcı olmaktadırlar. Klimanızı yetkili servisimize bıraktığınız andan itibaren onarımı konusunda çalışmalar yapılmakta ve çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Arıza düzeyinize göre onarım işlemi içim belirli süreler verilecek ve ona göre onarım işlemi gerçekleştirilecektir. Onarım işleminin kalitesi ve düzeni konusunda hiçbir şüpheniz olmaması gerekmektedir çünkü Çukurambar Beko Klima Servisi alanında uzman teknik elemanları barındırmaktadır.

 

Hepsi, alanında uzman kişiler olup belirli testlerden ve sınavlardan geçerek servislerimizde çalışma hakkı kazanmıştırlar. Bundan dolayı klimaların bakımında en ufak hata payı gözetmeksizin sorunlarınızı çözeceklerdir. Ürünlerinizin onarımını servisimize yapmaktan onur duymaktayız. Bizleri seçtiğini için teşekkürler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir