Çankaya Beko Klima Servisi

ÇANKAYA BEKO KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM TAMİR MONTAJ VE DEMONTAJ SERVİSİ

418-44-00Beyaz eşya, elektronik alet, klima ve havalandırma sistemleri her zaman güvenilir yerlerden alınmalı ve kalitesini bildiğiniz markalardan temin edilmelidir. Beko ailesi olarak bu farkındalığımızı her alanda yansıtmak temel prensiplerimiz arasında yer alıyor. Yıllardır güvenin esas olduğu çalışmalarımız teknik servisimize olan güvenin de referansı olmuştur.

Teknik servislerimiz de yaşayacağınız en küçük bir pürüzün olmaması için elinden gelen desteği göstererek bu zamana kadar memnuniyetinizi kazanmış bulunuyor. Günün istediğiniz saati bize ister web sitelerimizden, isterseniz telefon yoluyla ulaşabilir, sorunun anında çözümü için görüşme yapabilirsiniz.

           Çankaya Beko klima servisi de uzman ekibimizin arasında yer almaktadır. Klimanızda su kaçırma, ısı ayarındaki dengesizlik, koku oluşumu v.s problemlerle karşılaştığınız takdirde hiç zaman kaybetmeden bize ulaşıp, sorunu çözmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özelikle çocukların olduğu ortamda klimada yaşanan sıkıntılar büyüklerin olduğu kadar çocuklar için de sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Isı ayarının dengesizliğinden etkilenme, alerjik reaksiyon gözükmesi durumlar çok ciddi konulardır. Bu nedenle Çankaya beko klima servisi olarak hassasiyetle istenilen zaman dilimleri içerisinde arıza bildirimlerinize özen göstermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir