Balgat Beko Klima Servisi

BALGAT BEKO KLİMA SERVİSİ

TAMİR BAKIM MONTAJ DEMONTAJ SERVİSİ

418-44-00Balgat beko klima servisi olarak bu alanda öncü bir firma ayrıcalığı yaşayan şirketimiz son derece geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Klimalar son derece hassas ürünlerdir ve bu ürünlerin her yıl mutlaka bakımının yapılması gerekmektedir. Bazen bir filtrenin tıkanması dahi klimanın işlevini yerine getirememesine neden olabilmektedir. Daha da ilginç tarafı klimalarınızda biriken tozlar zamanla klimanızın çalışma performansını bir hayli düşürmektedir.

Klimaların montaj ve kurulum işlerinde de son derece titiz davranan firma çalışanlarımız bir klima için en uygun yerin neresini olduğunu tespit ederek kurulumu oraya yapmaktadırlar. Klima motorunun da ya pencere dışına ya da balkon duvarına montaj yaparak ortalık yerde yer daralması yapmasına izin verilmemektedir.

Balgat beko klima servisi olarak her zaman kaliteli hizmet vermekte olan şirketimiz son derece hızlı bir şekilde sorunlarınıza kalıcı ve radikal çözümler üretmektedir. Bu çözümler aynı sorunları tekrar yaşamayacağınız şekilde uygulanmakta ve kesinlikle defalarca tamir ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız. Klima bakım ve onarımlarında müşteri hizmetlerimizden gereken tüm bilgileri arayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir