Aydınlıkevler Beko Klima Servisi

AYDINLIKEVLER BEKO KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM MONTAJ TAMİR VE NAKİL SERVİSİ

13Tabi ki hasar görmeyen, bozulmayan elektrikli aletler henüz çıkmadı. Ya kullanıcı hatası ya satıcı hatası ya da üretici hatası illa ki aldığımız elektrikli aletlerde çıkabiliyor. Halledilmeyecek kadar büyük bir sorun olmadığı sürece Aydınlıkevler Beko Klima Servisi hep sizinle, sizin yardımlarınız için çalışıyor olacak.

 

Yazın en çok kullanılan elektrikli aletler arasında önemli bir sıraya sahip olan klima kullanıma bağlı olarak bir o kadar da çok hasar görmekte ve arızalanmaktadır. Tabi ki bunlar doğal sorunlardır. Klima servisleri sayesinde bu sorunların nedenleri bulunup arızalar çoğunlukla tamir edilmiştir. Aslında bu servisler sadece bozulduğunda ve hasar gördüğünde değil de düzenli aralıklar ile bakım yaptırılmalıdır. Bunun nedeni ise daha uzun ömürlü elektrikli aletlerdir.

 

Beko’nun gezici servisi ile her yere kolaylıkla ulaşabilen servis, bir tek telefonunuz ile klimanızın arıza tespiti için evinize gelirler ve yardım ederler. Aydınlıkevler Beko Klima Servisi çalışanları ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı teknisyenlerdir. 15 yıllık tecrübe, profesyonellik ve hızlı teknik servis ile sizinle beraberler. Arıza durumuna göre evde bile tamiri yapılmaktadır. Ve tamiri yapılan ürünlerin firmamız tarafından 1 yıllık garanti altındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir